Права оренди на земельні ділянки пропонують придбати на аукціоні

Головне управління Держгеокадастру у Запорізькій області запрошує громадян, фермерів та сільськогосподарські підприємства взяти участь у земельних торгах у формі аукціону з продажу прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Запорізької області.

Основні характеристики земельних ділянок, права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами:

  • 22 жовтня лот № 20774. Місце розташування  земельної ділянки: Запорізька область, Пологівський район, Кінсько-Роздорівська сільська рада;
  • 24 жовтня лот № 40114. Місце розташування  земельної ділянки: Запорізька область, Розівський район, Новозлатопільська сільська рада;
  • 25 жовтня лот № 40095. Місце розташування  земельної ділянки: Запорізька область, Чернігівський район, Обіточненська сільська рада;
  • 28 жовтня лот № 40130. Місце розташування  земельної ділянки; Запорізька область, Токмацький район, Кіровська сільська рада;
  • 28 жовтня лот № 40134. Місце розташування  земельної ділянки: Запорізька область, Токмацький район, Кіровська сільська рада.

Цільове призначення земельних ділянок – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з терміном оренди  сім років.

Для участі у земельних торгах необхідно за три робочі дні до дня проведення аукціону подати виконавцю земельних торгів заяву про участь у земельних торгах та сплатити реєстраційний та гарантійний внески.

Довідково.

Відомості про земельні ділянки можна отримати на офіційному веб-сайті Держгеокадастру (розділ «Земельні аукціони»). Також на офіційному веб-сайті Держгеокадастру можна переглянути місцезнаходження земельної ділянки на публічній кадастровій карті та ознайомитися з документами і матеріалами на лот.

Для подачі заяв на участь у земельних торах та за більш детальною інформацією звертатися до виконавця земельних торгів – ДП «Запорізький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» м. Запоріжжя, вул. Українська, буд. 50, тел: 0502869667.

Джерело: Запорізька ОДА