Понад 800 безробітних молодих людей працевлаштувалися протягом Місячника зайнятості молоді

Такими є підсумки Місячника зайнятості молоді, який проводився обласною службою зайнятості для підтримки трудової активності молоді в сучасному економічному середовищі.

У заходах Місячника зайнятості молоді взяли участь близько чотирьох тисяч молодих громадян у віці до 35 років. Протягом місяця до центрів зайнятості Запорізької області звернулися понад 2,5 тисячі молодих громадян, з яких близько 1,3 тисячі отримали статус безробітного.

У період проведення Місячника фахівці центрів зайнятості видали більше 3,2 тисячі направлень на працевлаштування. У результаті понад 800 безробітних молодих людей працевлаштувалися та понад 700 знайшли роботу до набуття статусу безробітного. Крім цього, понад 200 молодих людей працювали на оплачуваних громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру, 82 особи було направлено на проходження професійної підготовки чи перепідготовки. Ці цифри свідчать про ефективність заходу.

Заходи Місячника спрямовані на запобігання молодіжному безробіттю. Важливим завданням служби зайнятості є також психологічна підтримка безробітної молоді, для цього проводилися тематичні семінари та тренінги «Молодь на ринку праці», «Мотивація молоді до праці», «Особливості зайнятості молоді», «Здоровий спосіб життя», «Психологічна мотивація молоді до започаткування власної справи».

У рамках Місячника зайнятості також відбулися Дні відкритих дверей служби зайнятості для молоді; засідання «за круглим столом» з питань соціальної підтримки та сприяння в працевлаштуванні молоді із залученням представників місцевих органів влади та роботодавців; ярмарки та міні-ярмарки вакансій; аукціони претендентів; презентації професій; семінари з роботодавцями з питань взаємодії зі службою зайнятості щодо забезпечення зайнятості молоді.

Джерело: Запорізька ОДА