В області розпочинається підготовка до осіннього призову

Протягом жовтня-грудня триватиме осінній призов на строкову військову службу. Такі терміни осіннього призову вказані в Указі Президента України «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році».

До лав військових формувань від Запорізької області планується відправити 640 призовників.

Як повідомив начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації Олексій Караулов, 322 призовники будуть проходити військову службу в Збройних Силах України, 183 – у Національній гвардії, 95 – у Державній прикордонній службі України та 40 – у Державній службі спеціального транспорту. Відправляти «строковиків» служити у зону бойових дій не будуть.

Призовники, які отримали повістку з військкомату, зобов’язані прибути до призовної дільниці у термін, зазначений у повістці.

На строкову військову службу призиваються придатні за станом здоров’я до військової служби громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Джерело: Запорізька ОДА