Зростає кількість публічних запитів про стан довкілля

Відділом роботи зі зверненнями громадян апарату облдержадміністрації підбито підсумки задоволення запитів на публічну інформацію, що надійшли до облдержадміністрації у січні-серпні поточного року.

За цей період зареєстровано 247 запитів, переважна більшість яких традиційно надійшла від фізичних осіб – 154, від юридичних осіб – 39, від об’єднань громадян – 54.

За результатами розгляду задоволено 171 запит. Відмовлено у 76 випадках, переважно з тієї причини, що облдержадміністрація не володіє і не зобов’язана відповідно до її компетенції володіти запитуваною інформацією.

Як свідчить аналіз, найбільш запитуваними видами інформації є: інформація про товар, роботу, послугу (153), правова інформація (47), статистична (17), про фізичну особу (11), про стан довкілля (10), інформація довідково-енциклопедичного характеру (6) та соціологічна інформація (1).

Крім цього, на адресу районних державних адміністрацій за цей період надійшло 265 запитів. Найбільш активно своїм правом на отримання публічної інформації скористалися жителі Запорізького району (37), Вільнянського (29), Якимівського (18), Приморського (16).

Джерело: Запорізька ОДА