За користування природними ресурсами запорізькі підприємства сплатили чверть мільярда гривень

За сім місяців поточного року на Запоріжжі за спеціальне використання води та надр до бюджетів усіх рівнів надійшло 256 мільйонів гривень.

Як повідомили у Головному управлінні ДФС у Запорізькій області, запорізькі підприємства з початку року спрямували 150,6 мільйона гривень рентної плати за користування надрами, що на 26,3 мільйона або на 21% більше, ніж торік. З цієї суми до держбюджету перераховано майже 104 мільйони, до місцевих – 46,6 мільйона.

Найбільші платежі забезпечили суб’єкти господарювання Василівського та Михайлівського районів – 132,8 мільйона, Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського районів – 4,4 мільйона, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 4,1 мільйона, м. Запоріжжя – 3,6 мільйона, м. Токмак, Токмацького і Чернігівського районів – 2,3 мільйона, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 1,3 мільйона тощо.

На сьогодні на території регіону діють 570 підприємств-платників рентної плати за користування надрами.

Крім цього, від спецвикористання води бюджети отримали 105,4 мільйона гривень плати, у тому числі, до державної скарбниці сплачено близько 58 мільйонів , до місцевих бюджетів – 47,4 мільйона. Загалом у Запорізькій області зареєстровано 519 суб’єктів господарювання-водокористувачів.

Джерело: Запорізька ОДА