Запоріжці щомісяця сплачують 50 млн грн військового збору

З початку року з доходів запорізьких платників податків до державного бюджету надійшло понад 350 млн грн військового збору.

Як повідомили у Головному управлінні ДФС у Запорізькій області, сплачена сума на 53 млн грн або на 18% більша, ніж за аналогічний період минулого року.

У регіоні щомісячні надходження військового збору складають у середньому 50 млн грн, це майже на 8 млн грн перевищує показник 2018 року.

Лідери з відрахувань платежу – підприємства, установи і підприємці м. Запоріжжя, які забезпечили майже 185 млн грн, що на 28,6 млн грн більше, ніж торік. Платники м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів спрямували 45,2 млн грн, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – близько 32 млн грн, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 23,8 млн грн, Вільнянського, Запорізького, Новомиколаївського районів – 16,5 млн грн.

Загалом за станом на початок серпня в Запорізькій області військовий збір сплачують 64,7 тисячі суб’єктів господарювання, у тому числі понад 16 тисяч юридичних та 48 тисяч підприємців-фізичних осіб та громадян.

Джерело: Запорізька ОДА