Змінено форму декларації про майновий стан і доходи

Запорізьке управління Офісу великих платників податків ДФС звертає увагу громадян, що Міністерством фінансів затверджено нову форму декларації про майновий стан і доходи та Інструкцію про її заповнення (оприлюднені 6 серпня).

Необхідність оновити податкову декларацію про майновий стан і доходи виникла з огляду на зміни в податковому законодавстві. На що слід звернути увагу. Форма декларації має три додатки. Крім того, у зв’язку зі збільшенням переліку витрат під час застосування права на податкову знижку наказом виокремлений розрахунок суми податку, на яку зменшуються податкові зобов’язання з ПДФО, у зв’язку із використанням права на податкову знижку, в окремий додаток.

У формі податкової декларації для платників податків, які декларують право на податкову знижку, введено окрему позначку у розділі категорія платника «особа, яка заявляє право на податкову знижку». Це пов’язано з тим, що такі платники мають окремий граничний строк подання податкової декларації – до 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.

 

Запорізьке управління Офісу великих платників податків ДФС