Запорізький великий бізнес сплатив 340 млн грн військового збору

«Хто хоче насолоджуватися стійким миром, має вміти воювати», — говорили в античні часи. Це ж можна сказати і сьогодні. Українська армія має стародавні славні військові традиції і, так склалося, що як і кілька століть тому, українські вояки знову стали щитом цивілізованого світу. Сучасна відроджена українська армія молода, проте вже має переможний бойовий досвід та підтримку держави і населення.

Допомога держави, громадськості та західних партнерів країни помножені на безпрецедентну мужність наших воїнів дозволили Україні закласти підґрунтя та збудувати сучасну професійну армію.

Утримання та розбудова армії потребує значної фінансової підтримки країни. Саме заради цього і був запроваджений військовий збір. За словами начальника Запорізького управління Офісу великих платників податків ДФС Романа Афонова, з початку року, великий бізнес, який знаходиться на податковому обслуговуванні в управлінні, сплатив майже 340 мільйонів гривень військового збору. Це на сто мільйонів гривень більше, ніж було сплачено за 6 місяців минулого року. Фактичні надходження цього збору у червні склали майже 60 мільйонів гривень.

І, на завершення, можна пригадати слова французького імператора Наполеона Бонапарта про те, що «народ, який не хоче утримувати власну армію, незабаром буле змушений утримувати чужу». Чи історія нас нічому не вчить?