Запорізька область на 100% виконала план з призову на строкову військову службу

Запорізька область виконала завдання з призову громадян на строкову військову службу весною 2019 року. Так, було призвано 665 осіб, що становить 100% від завдання, йдеться на офіційному сайті Запорізької ОДА

Юнаки служитимуть у лавах Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної спеціальної транспортної служби України.

Нагадаємо, призову підлягають юнаки 1992 – 2001 років народження. Термін проходження строкової служби становить 18 місяців з рівнем вищої освіти спеціаліст, для магістрів – 12 місяців. У зону проведення ООС військовослужбовці строкової служби не направляються.

Мінімальне грошове забезпечення солдата строкової служби становить 350 грн, а в подальшому залежить від посади та військового звання. Під час призову на строкову військову службу виплачуються кошти у розмірі близько 4000 грн. За призовниками, призваними на строкову військову службу, зберігається попереднє місце роботи і середньомісячна заробітна плата на весь період проходження служби.

Солдат строкової служби після шести місяців служби може укласти контракт на проходження військової служби за контрактом терміном на три роки або після 11 місяців служби — на шість місяців.

Джерело: Запорізька ОДА