Понад 7 мільярдів запорізькі великі платники сплатили в бюджети всіх рівнів

Літня спека та традиційний період відпусток не стали на заваді великим підприємствам у їх прагненні відповідально виконувати свої податкові зобов’язання. Так, за словами керівника Запорізького управління Офісу великих платників податків ДФС Романа Афонова, великі підприємства, які обслуговуються в управлінні, з початку року сплатили до Державного бюджету понад 6 мільярдів гривень.

Найбільше було сплачено ПДВ – майже 2,5 мільярда гривень. Крім того, бюджет отримав понад 1,9 мільярда гривень податку на прибуток підприємств та майже 800 мільйонів гривень акцизного податку з вироблених в Україні товарів.

Загалом же до бюджетів всіх рівнів від підприємств, які знаходяться на податковому обслуговуванні  в Запорізькому управлінні, надійшло понад 7,6 мільярдів гривень.

На завершення можна сказати, що безперечно, надбання запорізького великого бізнесу заслуговують поваги, проте країна застигла перед новим витком своєї історії і знадобиться вся її промислово-фінансова потужність, щоб рухатись в напрямку реформ та цивілізованого життя.