Грошову допомогу на лікування запоріжці отримують коштом обласного бюджету

Відбулося чергове засідання спеціальної комісії з питань надання адресної грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.  Провів його голова комісії, заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін. У засіданні взяли участь представники Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, обласної ради та комунальної установи «КІОЦ».

На розгляд комісії було представлено 439 заяв від жителів області. Їх опрацьовано відповідно до Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання адресної грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах у 2018-2019 роках.

Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення ОДА, переважна більшість заявників – пенсіонери та особи з інвалідністю, які потребують фінансової допомоги на лікування.

За підсумками розгляду члени комісії вирішили надати грошову допомогу 417 заявникам на загальну суму 873,859 тис. грн.

Заявникам, прохання яких вирішено позитивно, буде надіслано коротке текстове повідомлення з номера «DOPOMOGA» на номер мобільного телефону, зазначений у заяві, щодо отримання допомоги.

Джерело: Запорізька ОДА