Запоріжани сплатили в місцевий бюджет на чверть мільярда більше, ніж торік

В першому кварталі поточного року великий бізнес, який знаходиться на обслуговуванні в Запорізькому управлінні Офісу великих платників податків ДФС, спрямував до місцевого бюджету майже 780 мільйонів гривень. Так, за словами керівника управління Романа Афонова це майже на 50% більше від тих надходжень, які місцевий бюджет отримав у січні-березні минулого року.

Значно збільшились надходження від податку на прибуток підприємств. Якщо в минулому році вони склали 80 мільйонів гривень, то цьогорік вже сягнули за 130 мільйонів. Також, значно у бік збільшення змінились надходження від податку на доходи фізичних осіб. За три місяці поточного року, запоріжани, які задіяні на підприємствах великих платниках податків, сплатили вже понад 470 мільйонів гривень податку, рівень якого залежить від розміру їх доходів (на 143 мільйона гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року).

Крім того, слід відзначити збільшення надходжень від плати за землю – 124 мільйона гривень. Загалом же, місцевий бюджет Запоріжжя за січень-березень поточного року отримав від великого бізнесу на 252 мільйона гривень більше, аніж торік.