Запорізькі аграрії можуть отримати екологічні гранти

Український проект бізнес розвитку плодоовочівництва (UHBDP), який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA), оголосив про відкриття у Запорізькій області нової грантової програми — «Малі екологічні гранти».

Як пояснили в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації, гранти можуть отримати виробники меду, овочів, фруктів, ягід та інших плодоовочів з органічною сертифікацією; виробники меду, овочів, фруктів, ягід та інших плодоовочів та постачальники ІСТ обладнання та інструментів без обмеження локації бізнесу.

Обов’язкова умова — офіційно зареєстрований бізнес (ФОП 3-ї групи, ТОВ, СОК, ФГ).

Гранти  можуть бути спрямовані на:

  • засоби виробництва для виробників з органічною сертифікацією (підтримуються будь-які ідеї, пов’язані з додатковим прибутком у рамках органічного бізнесу);
  • засоби виробництва для всіх виробників (підтримуються будь-які ідеї, пов’язані зі зменшенням негативного впливу на навколишнє середовище, переваги будуть віддаватися заявкам, у яких у тому числі буде очікування додаткового прибутку в рамках упровадження нових засобів виробництва);
  • для постачальників IT обладнання та інструментів — доробка існуючого обладнання/сервісу, що вирішує проблеми безпеки продуктів або проблеми, пов’язані з навколишнім природним середовищем.

Довідково:
Для участі у конкурсі грантів необхідно надіслати запит довільної форми щодо участі у програмі за адресою info@uhbdp.org та отримати доступ до он-лайн тренінгів. До 19 квітня є можливість пройти он-лайн тренінги для кращого формулювання своєї ідеї. За порадами щодо заповнення анкет та формулювання ідей слід звертатися до контактної особи: Подшивалов Геннадій Валерійович, тел./факс (0619)-42-13-68, моб. тел. 067-613-72-58.

Джерело: Запорізька ОДА