У Запоріжжі визначили «Топ-10» пріоритетів для економічного зростання регіону і країни в цілому

Цього тижня керівник Запорізького управління Офісу великих платників Роман Афонов взяв участь в засіданні «круглого столу», присвяченого економічному розвитку країни.

Захід відбувся за участі Президента Асоціації платників податків України, Надзвичайного і Повноважного Посла Грігола Катамадзе, керівників органів влади та представників запорізької бізнес-спільноти.

Грігол Катамадзе розповів про зміни, що покликані покращити умови ведення бізнесу та в цілому змінити бізнес-клімат країни, і оприлюднив «ТОП-10 пріоритетів для економічного зростання країни».

До рейтингу пріоритетів увійшли: заміна податку на прибуток податком на виведений капітал, зниження податкового навантаження на фонд оплати праці,  інституційна реформа контролюючих органів,  детінізація економіки та інші.

Учасники круглого столу проаналізували зміни, які вже відбулись у напрямку полегшення ведення бізнесу, збільшення доходів місцевих бюджетів та визначили шляхи побудови прозорих стосунків і ефективного діалогу між бізнесом та владою. А також зауважили, що у Запоріжжі давно вибудувана партнерська модель спілкування органів влади з бізнесом: влада щомісяця проводить зустрічі і координаційні наради з підприємцями регіону та завжди готова дослухатися до потреб бізнесу, йти на діалог, адже тільки спільна робота допоможе досягти реальних результатів у економічному зростанні кожного підприємства, регіону і країни в цілому.