Запорізький великий бізнес сплатив майже півмільярда гривень в місцевий бюджет

Підприємства, які знаходяться на обслуговуванні в Запорізькому управлінні Офісу великих платників податків ДФС продовжують розпочате в січні значне збільшення відрахувань податків і зборів в місцевий бюджет. Так, за словами начальника управління Романа Афонова, за січень-лютий поточного року місцевий бюджет від великих платників отримав майже 500 мільйонів гривень, що на 50 відсотків або на 163 мільйони гривень більше за аналогічний минулорічний період.

Як свідчить статистика, найбільше місцевий бюджет отримав від податку на доходи фізичних осіб – 320 мільйонів гривень (на 106 мільйонів більше січня-лютого минулого року). Крім того, великі платники сплатили в місцевий бюджет понад 76 мільйонів гривень земельного податку (плюс 14 мільйонів до відповідного періоду), майже 50 мільйонів гривень податку на прибуток підприємств (плюс 19 мільйонів). До того ж було сплачено понад 16 мільйонів гривень акцизного податку та майже 12 мільйонів гривень екологічного податку.

Загалом же, лише за лютий в місцевий бюджет надійшло понад 270 мільйонів гривень, що також перевищує показник минулорічного лютого на 80 мільйонів гривень.

За словами керівника Запорізького управління Романа Афонова, поточний рік обіцяє бути значно вдалішим для запорізького місцевого бюджету, навіть, в порівнянні з досить успішним 2018 роком.