До місцевих бюджетів Запорізької області зросли всі види надходжень

Січневі надходження до місцевих бюджетів Запорізької області склали 672 мільйони гривень (не враховуючи дані великих підприємств, які перебувають на обліку в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

Як повідомили у Головному управлінні ДФС у Запорізькій області, порівняно з аналогічним періодом минулого року фінансовий ресурс громад збільшився на 14% або на 82 млн. грн.

Найбільше запорізькі платники спрямували до місцевих скарбниць податку на доходи фізичних осіб – 404,5 мільйона, що на 64,6 мільйона або на 19% більше, ніж торік.

Внесок представників малого і середнього підприємництва, які працюють за спрощеною системою оподаткування, склав 149 мільйонів гривень. Сума єдиного податку на 25,7 мільйона або на 21% перевищує минулорічну.

Землекористувачі регіону перерахували понад 73 мільйони гривень плати за землю, в тому числі 65,3 мільйона сплатили суб’єкти господарювання-юридичні особи, 7,7 мільйона – фізичні особи.

Перші у цьому році надходження податку на нерухоме майно склали 16 мільйонів, зростання до показника минулого року – 21% або 2,7 мільйона.

Від реалізації підакцизних товарів у роздрібній торгівлі до бюджетів надійшло 12,5 мільйона гривень, майже 3 мільйони – від плати за ліцензії на певні види господарської діяльності, у тому числі на право продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Джерело: Запорізька ОДА