В області поменшало офіційно зареєстрованих безробітних

За даними обласного центру зайнятості, протягом січня-грудня 2018 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 66,1 тисяч безробітних, які перебували на обліку, що на 3,6% менше торічного показника, повідомляється на сайті Запорізької ОДА.

За сприяння служби зайнятості протягом звітного періоду 43,6 тисяч осіб знайшли роботу, в тому числі 20,8 тисяч осіб працевлаштовані до набуття статусу безробітного. З початку року 651 особа працевлаштована на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 100 осіб започаткували власну справу шляхом отримання допомоги по безробіттю одноразово, 3,5 тисяч безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. З початку року 12 тисяч безробітних взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

За станом на початок року на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебувало 22,3 тисяч  безробітних.

Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області на 1 січня 2019 року становила 848 одиниць. Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є спеціальності кваліфікованих робітників – продавці, водії, електрогазозварники, електромонтери, слюсарі та інші представники робітничих професій. Роботодавці також шукають медсестер, соціальних працівників, бухгалтерів, спеціалістів державної служби та вихователів з відповідним досвідом роботи.

Джерело: Запорізька ОДА