Великий бізнес запоріжчини сплатив понад 16,7 мільярдів гривень податків

Запорізький великий бізнес продовжує розвивати виробництво та сплачувати податки до бюджетів всіх рівнів. Так, за словами начальника Запорізького управління Офісу великих платників податків ДФС Романа Афонова, за одинадцять місяців поточного року Державний бюджет отримав понад 14,2 мільярда гривень. Це майже на 5,3 мільярда більше, ніж запоріжці заплатили за аналогічний період минулого року.

Цьогорік серед основних бюджетоформуючих податків найбільше виділяється податок на прибуток підприємств. З початку року його було сплачено майже 7 мільярдів гривень, що майже вдвічі (на 4,3 мільярди) перевищує надходження цього податку в порівнянні з минулим роком.

Окрім податку на прибуток, Державний бюджет отримав від запорізького великого бізнесу понад 4 мільярда гривень ПДВ (на 700 мільйонів гривень більше аналогічного періоду минулого року) та понад 1,7 мільярди – акцизного податку.

Взагалі ж Зведений бюджет України отримав від підприємств, які супроводжуються Запорізьким управлінням Офісу, понад 16,7 мільярда гривень податків, що майже на 6,2 мільярда перевищує минулорічні надходження.