Роман Афонов: «Запорізький великий бізнес спрямував до бюджетів всіх рівнів 14 мільярдів гривень»

Запорізьке управління Офісу великих платників податків ДФС з початку року адмініструвало майже 12 мільярдів гривень до Державного бюджету України. Про це повідомив начальник Запорізького управління Роман Афонов.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року рівень податкових відрахувань збільшився на 4,2 мільярди гривень або на 56 відсотків. Більшу частину надходжень сформували податок на прибуток підприємств, податок на додану вартість та акцизний податок.

Найбільше бюджет отримав від сплати податку на прибуток підприємств – 5 мільярдів 171 мільйон гривень, що на 3 мільярда 113 мільйонів більше, ніж торік.

Великі платники податків за 10 місяців перерахували до бюджету майже 3,9 мільярда гривень податку на додану вартість і це, за словами керівника Запорізького управління, майже на 880 мільйонів більше, ніж було перераховано за 10 місяців минулого року.

Також бюджет отримав 1,6 мільярда гривень акцизного податку, що також перевищує надходження за аналогічний період минулого року.

В цілому ж, великий бізнес, який знаходиться на обслуговуванні в Запорізькому управлінні Офісу великих платників податків ДФС ,з початку року в бюджети всіх рівнів сплатив майже 14 мільярдів гривень і це на 5 мільярдів або 55 відсотків більше, ніж бюджет отримав торік.