Місцеві бюджети отримали майже 400 тис. грн. відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв

З початку року у Запорізькій області нараховано 387,11 тис. грн. втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв. Усі нараховані кошти надійшли до бюджетів місцевих рад, повідомляється на сайті Запорізької ОДА.

Як пояснили у Головному управління Держгеокадастру у Запорізькій області, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв, використовують на освоєння земель для сільсько- та лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм і проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.

На сьогодні на проведення інвентаризації земель з цих коштів використано 33,69 тис. грн.

Загалом на спеціальних рахунках місцевих рад Запорізької області акумульовано 9,19 млн. грн., які надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв. З них 302,93 тис. грн. – на рахунку обласної ради, 1,11 млн. грн. – на рахунках міст обласного підпорядкування, 976,47 тис. грн. – на рахунках районних рад та левова частина —  6,8 млн. грн. – на рахунках міських, селищних та сільських рад.

Джерело: Запорізька ОДА