Перелік підприємств, які працюють з металобрухтом, поповнився новими пунктами прийому

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Олександра Бабаніна відбулося засідання обласної комісії з питань господарської діяльності, пов’язаної з металобрухтом. У заході взяли участь керівники та фахівці профільних структурних підрозділів облдержадміністрації.

Учасники засідання розглянули результати обстежень обласною робочою групою з контролю за господарською діяльністю, пов’язаною з металобрухтом, та  акти обстежень спеціалізованих або спеціалізованих металургійних переробних підприємств та їх приймальних пунктів, промислових майданчиків спеціалізованих підприємств ТОВ «Старт, ЛТД-93», ТОВ «Запорізький сталеливарний завод», ТОВ «Сплавресурс» та ТОВ «Індустріально-промислова компанія «Альянс».

Обласною робочою групою було проведено обстеження промислових майданчиків цих підприємств. За результатами обстеження зауваження відсутні, їх промислові майданчики відповідають вимогам Закону України «Про металобрухт», тому їм погоджено акти обстеження.

Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації необхідно внести відповідні зміни до переліку підприємств, які отримали акт обстеження спеціалізованих або спеціалізованих металургійних переробних підприємств та їх приймальних пунктів на відповідність вимогам Закону України «Про металобрухт», та можуть здійснювати операції, пов’язані з металобрухтом.

Учасники робочої групи також погодили проведення моніторингу відповідно до прохання Запорізької філії ПАТ «Укртелеком» за вказаними у листі адресами, які були заплановані на попередні періоди, але не відбулись у зв’язку з проханням самих підприємств перенести проведення моніторингу на інші дати.

Джерело: Запорізька ОДА