Бюджети громад Запорізької області демонструють зростання

З початку року запорізькі платники податків спрямували до місцевих бюджетів 5 мільярдів 913 мільйонів гривень (без урахування даних великих підприємств, які перебувають на обліку в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

За повідомленням Головного управління ДФС у Запорізькій області,  доходи скарбниць місцевих громад порівняно з минулорічними зросли майже на 817 мільйонів або на 16 %.

Найбільші надходження до бюджетів забезпечено за рахунок сплати податку на доходи фізичних осіб, який за дев’ять місяців склав майже 3,6 мільярда гривень, що на 656 мільйонів або на 22 % більше, ніж торік.

Від представників малого і середнього підприємництва надійшло 803 мільйони гривень єдиного податку, що майже на 134 мільйони або на 20 % перевищує показники січня-вересня 2017 року.

Оподаткування земель поповнило бюджети на 849 мільйонів, землекористувачі та власники ділянок збільшили відрахування відносно минулого року на 22 мільйони.

Від роздрібної реалізації суб’єктами господарювання підакцизних товарів  скарбниця отримала 145 мільйонів гривень акцизного податку. Надходження від рентних платежів за користування природними ресурсами зросли порівняно з аналогічним періодом 2017 року на 15 мільйонів і склали 136,8 мільйона.

Джерело: Запорізька ОДА