Запорізькі аудитори за вісім місяців поточного року забезпечили відшкодування втрат на понад 26 млн. грн.

За повідомленням Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області, за вісім місяців 2018 року фахівці за результатами інспектування забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 26,2 млн. грн. Завдяки заходам, які вжили аудитори, керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 37 управлінських рішень. За підсумками державних фінансових аудитів прийнято до виконання 22 пропозиції, повідомляє офіційний сайт Запорізької ОДА

Правоохоронним органам передано матеріали 20 контрольних заходів, за результатами яких розпочато шість досудових розслідувань та вручено п’ять письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До підприємств, установ та організацій, під час ревізій у яких виявлені порушення, у 21 випадку застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань, прийнято три вимоги про повернення використаних не за цільовим призначенням суми субвенції та наданих одержувачу бюджетних коштів.

Окрім цього, за допущені порушення 59 осіб притягнуто до адміністративної та чотири – до матеріальної відповідальності.

Джерело: Запорізька ОДА