Вартий десяти: «Карлсберг Україна» сплатив в 9 разів більше податку, ніж 10 основних пивоварних компаній країни

Статистика найпопулярніших за трендовістю запитів відносно інформаційних матеріалів органів доходів і зборів свідчить про зацікавленість громадськості подіями, персонами і фактами щодо викриття значущих порушень податкового законодавства та притягнення винних до відповідальності.

Але показники рівня податкової відповідальності ПрАТ «Карлсберг Україна» — великого платника податків, що обслуговується в Запорізькому управлінні Офісу великих платників податків ДФС, мають вразити пересічного громадянина не менше.

Аналіз діяльності та рівня сплати до бюджету податкових платежів 10 основних вітчизняних компаній ринку пива доводить, що «Карлсберг Україна» займає лідируючу позицію не тільки за обсягом отриманих доходів.

За словами начальника Запорізького управління Офісу Романа Афонова, надходження з податку на прибуток компанії складають понад 90%(!) загальних надходжень по Україні по підприємствам пивоварної галузі. Так, «Карлсберг Україна» за 1 півріччя 2018 року було задекларовано на 159 млн. грн. податку на прибуток більше, ніж кожне з підприємств, що за результатами діяльності займають 2, 3 і 4 позиції в десятці вітчизняних виробників пива. При цьому рівень податкової віддачі з податку на прибуток запорізького великого платника майже в 3 рази перевищує середньогалузевий.

Всього ж за 8 місяців п.р. ПрАТ «Карлсберг Україна» до Державного бюджету України перераховано понад 1 мільярда 800 мільйонів гривень. І це є гідним показником для підприємства, яке багато років поспіль входить до ТОП-100 платників країни і стає переможцем Всеукраїнського конкурсу «Сумлінний платник податків».

Запорізьке управління Офісу великих платників податків ДФС висловлює слова поваги керівництву і всьому колективу ПрАТ «Карлсберг Україна», як відповідальному соціальному партнеру країни, і сподівається, що цей наочний приклад надихне і інші великі підприємства на підвищення рівня своєї соціальної корпоративної відповідальності.

Довідково: ПрАТ «Карлсберг Україна» є підприємством з іноземною інвестицією (Baltic Beverages Invest Aktiebolang (Швеція)); вид діяльності: виробництво пива, сидру та безалкогольних напоїв (квасу); до складу Carlsberg Ukraine входять: Запорізький пивоварний завод, Київський пивоварний завод, Львівська пивоварня.

Запорізьке управління Офісу великих платників податків ДФС