Запорізький великий бізнес сплатив понад 12 мільярдів податків і зборів

Запорізьке управління Офісу великих платників податків ДФС входить в осінь з доробком в понад 12 мільярдів гривень податків і зборів, адміністрованих до бюджетів всіх рівнів. За словами керівника управління Романа Афонова, за вісім місяців поточного року від представників запорізького великого бізнесу до Зведеного бюджету надійшло на 4,8 мільярда гривень більше, ніж в минулорічному аналогічному періоді.

Найбільше, а саме, понад 4,8 мільярда гривень склали надходження від податку на прибуток підприємств. Для порівняння можна сказати, що в минулому році за цей же період було сплачено 1,9 мільярда гривень цього податку.

Наступним за вагомістю надходжень став податок на додану вартість. Так, з початку року, великий бізнес, який знаходиться на обслуговуванні в Запорізькому управлінні, сплатив понад 3,3 мільярда гривень ПДВ, що на 50 відсотків або на 1,1 мільярд гривень більше, ніж було сплачено в минулому році.

Акцизний податок приніс держбюджету майже 1,3 мільярда гривень, що також перевищує минулорічні показники.

Літо прийнято вважати відпочинковим періодом для ведення бізнесу, проте представники запорізьких великих підприємств своїм прикладом спростували цю тезу. Так, за три літні місяці вони напрацювали на понад 4,7 мільярда гривень до Зведеного бюджету України і, до речі, це на 1,6 мільярда більше, ніж було в трьох минулорічних літніх місяцях.

Запорізьке управління Офісу великих платників податків ДФС