Промисловий комплекс області продовжує нарощувати виробництво

Підбито підсумки роботи промислового комплексу Запорізької області за січень-липень 2018 року, повідомляє сайт Запорізької ОДА.

За даними Головного управління статистики у Запорізькій області, у  звітному періоді обсяги промислового виробництва в області в порівнянні з січнем-липнем 2017 року збільшились на 5 %.

Обсяги виробництва у липні 2018 року в порівнянні з липнем 2017 року зросли на 3,4 %, проте в порівнянні з червнем 2018 року зменшилися на 3,3 %.

Зростання промислового виробництва у січні-липні 2018 року в порівнянні з січнем-липнем 2017 року було обумовлено збільшенням обсягів виробництва на підприємствах добувної та переробної промисловості на 5,1 %, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря — на 4,6 %.

Загалом відбулося збільшення обсягів промислового виробництва у всіх галузях промисловості, крім харчової та виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції.

Зростання обсягів промислового виробництва забезпечили: добувна промисловість і розроблення кар’єрів — на 9,6 %, текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів на — 16,7 %, виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічної діяльності — на 13,9 %, виробництво коксу та продуктів нафтоперероблення — на 0,8 %, виробництво хімічних речовин і хімічної продукції — на 7,8 %, металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устаткування — на 9,4 %, машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устаткування — на 4,2 %, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря — на 4,6 %.

Натомість у харчовій промисловості зменшилися обсяги виробництва на 1,9 %, у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції — на 7,2 %.

Загалом промисловістю області за січень-червень 2018 року було реалізовано продукції (товарів, послуг) на суму 106,4 млрд. грн. (у відпускних цінах без ПДВ та акцизного збору). 

Джерело: Запорізька ОДА