Запорізький великий бізнес задекларував майже 4 мільярда гривень податку на прибуток

Як відомо, серпень – звітний місяць для платників податку на прибуток підприємств. Тому вже можна підбити певні підсумки цієї кампанії декларування. За словами начальника Запорізького управління Офісу великих платників податків ДФС Романа Афонова, вже проаналізовані результати декларування і можна стверджувати, що запорізький великий бізнес за підсумками півріччя задекларував майже 3 мільярда 886 мільйонів гривень. Це досить вагомий фінансовий результат, оскільки ця сума майже вдвічі більша ніж було задекларовано за перше півріччя минулого року.

Те що великий бізнес декларує майже подвійне зростання своїх зобов’язань – це оптимістичні показники як сьогодення, так і майбутніх очікувань діяльності великих платників податків. Найбільшу питому вагу в загальній сумі отриманого прибутку припадає на металургійну та супутні їй галузі.

Крім того, слід зауважити, що також зменшилась кількість збиткових підприємств та сума задекларованих збитків. У порівнянні з першим півріччям минулого року кількість збиткових платників зменшилась з 24 до 22 і при цьому сума збитків скорочена на 1 мільярд 305 мільйонів гривень.