Економічне зростання в АПК у I півріччі 2018 сягнуло 11,4%

У І півріччі 2018 року сільське господарство продемонструвало значне зростання — на 11,4% (-2,1% у І півріччі 2017 року), передає Agravery

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Ради Національного банку України (НБУ) Богдан Данилишин.

«Зростання, в більшій мірі, відбулося за рахунок збільшення обсягів виробництва рослинницької продукції у 1,8 рази (-8,5% у І півріччі 2017 року) в умовах більш жвавого проведення збиральної кампанії ранніх сортів зернових та озимого ріпаку в окремих регіонах», — відмітив Данилишин.

Він зазначив, що також відбулося зростання обсягів виробництва тваринництва на 0,1% (- 0,9% у І півріччі 2017 року), що підтримувалося розвитком галузі птахівництва.

«Загалом після подолання падіння економіка України зростає вже десять кварталів поспіль. Це свідчить про те, що курс на формування відкритої конкурентоздатної економіки України приносить відповідні результати. Прискорення економічного зростання вдалося досягти насамперед завдяки збільшенню інвестицій та внутрішньому споживчому попиту», — зауважив Данилишин.

Нагадаємо, внутрішній валовий продукт України (ВВП) у другому кварталі 2018 року зріс на 3,6% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Джерело: Agravery.com