Ветерани АТО зможуть будуватися під Запоріжжям

Фахівці обласного центру допомоги учасникам антитерористичної операції завершили оформлення перших 500 пакетів документів для отримання нашими воїнами земельних ділянок під індивідуальне будівництво.

За словами заступника керівника центру Наталії Сквордякової, земельний масив розташовано у Шевченківському районі м. Запоріжжя, неподалік Військового містечка. Поруч знаходяться всі основні інженерні комунікації, магазини, школа, дитячий садок, зупинка громадського транспорту.

Завдяки тісній співпраці обласної та міської влади, громадських об’єднань «Запорізька міська організація ветеранів АТО» та «Запорізька рада ветеранів АТО» всього бійцям виділять 2,5 тис. земельних ділянок по 10 соток. Уже надійшло понад 1,5 тис. заяв. При підготовці документів виникає чимало проблем, зокрема, багато військових при демобілізації не отримали довідок про безпосередню участь у бойових діях.

Волонтери центру також  допомагають оформити документи на дачні ділянки розміром до 12 соток. Наділи видають на території Наталівської сільради Запорізького району, у мальовничій місцевості поблизу затоплених кар’єрів. Садівництвом та городництвом збираються займатися вже понад 100 АТОвців.

Не залишать без уваги і родини героїв, які віддали життя за свободу та незалежність України. Для них зарезервовано кілька великих ділянок у сел. Карантинка Комунарського району Запоріжжя.

Всі рішення про надання дозволів на розробку землевпорядної документації будуть затверджені на найближчих сесіях Запорізької міської ради.

Джерело: Запорізька ОДА