В області розпочато роботу над формуванням проектів місцевих бюджетів на 2019 рік

Місцеві органи влади області розпочали роботу по формуванню проектів місцевих бюджетів на 2019 рік. З метою належної організації цього процесу розпорядженням голови обласної державної адміністрації затверджено заходи щодо забезпечення складання проектів місцевих бюджетів області на 2019 рік та прогнозу на наступні за плановим два бюджетні періоди.

Реалізація цих заходів має забезпечити своєчасне, повне та якісне складання проектів місцевих бюджетів Запорізької області на 2019 рік та підвищити відповідальність усіх учасників бюджетного процесу за їх формування та виконання.

Як пояснили в Департаменті фінансів облдержадміністрації, під час складання проектів місцевих бюджетів на 2019 рік, відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, всі місцеві бюджети, в тому числі вперше на рівні сіл, селищ та міст районного значення, будуть застосовувати програмно-цільовий метод бюджетування.

Органи виконавчої влади та місцевого самоврядування мають організувати роботу щодо формування проектів місцевих бюджетів області на 2019 рік з дотриманням норм бюджетного законодавства та, серед іншого, забезпечити в повному обсязі фінансовим ресурсом обов’язкові видатки на оплату праці працівників бюджетної сфери з урахуванням її підвищення та на інші захищені статті, врахувати жорсткий режим економного використання енергоносіїв, оптимізувати витрати бюджетних коштів шляхом виключення непріоритетних та неефективних витрат.

Джерело: Запорізька ОДА