Запорізький великий бізнес сплатив 9,5 мільярдів гривень податків

Запорізький великий бізнес продовжує впевнено та послідовно робити дві важливі справи: розвивати виробництво та сплачувати податки в бюджети всіх рівнів. Так, за словами начальника Запорізького управління офісу великих платників податків ДФС Романа Афонова, за сім місяців поточного року Державний бюджет отримав понад 8,1 мільярда гривень. Це майже на 3,5 мільярда більше, ніж запоріжці заплатили за аналогічний період минулого року.

Серед основних бюджетоформуючих податків найбільше було сплачено податку на прибуток. Так з початку року в бюджет надійшло понад 3,5 мільярда гривень цього податку, що є яскравим індикатором успішного розвитку запорізького великого бізнесу. Для порівняння, ще рік тому за сім місяців було сплачено на 2,2 мільярда гривень менше, ніж сьогодні.

Окрім податку на прибуток Державний бюджет отримав від запорізького великого бізнесу майже 3 мільярда гривень ПДВ (на мільярд більше аналогічного періоду минулого року) та трохи більше за мільярд – акцизного податку.

Взагалі ж Зведений бюджет України отримав від підприємств, які супроводжуються Запорізьким управлінням Офісу понад 9,5 мільярдів гривень податків. Найбільшими платниками податків вже традиційно стали «Карлсберг Україна», «Запоріжсталь», «Мотор Січ», «Запоріжкокс» та «Запорізький залізорудний комбінат», до речі всі вони були представлені в рейтингу ТОП-100 великих платників податків України за перше півріччя 2018 року.