Мешканці ОСББ можуть скористатися новою програмою енергомодернізаціі житла

Як повідомляє департамент з управління ЖКГ Запорізької міської ради, у Запоріжжі запрацювала нова Програма IQ energy для фінансування енергомодернізації житла в багатоквартирних будинках з ОСББ. Жителі можуть скористатися кредитними коштами на вигідних умовах, повідомляє офіційний сайт Запорізької міської ради.

За підтримки ЄБРР один з партнерів IQ energy, ОТП Банк, розробив кредитний продукт для ОСББ, спрямований на фінансування широкого спектру енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках. Сюди входить теплоізоляція огороджувальних конструкцій, модернізація систем опалення, у тому числі встановлення приладів обліку тепла, індивідуальних теплових пунктів, установка енергоефективних вікон і т.п.

Розмір компенсації для ОСББ з програмою IQ energy становить 40% від суми кредиту / інвестицій. Компенсація поширюється не тільки на обладнання та матеріали, а й на роботи з монтажу та проектування, за умови фінансування інвестицій в рамках кредитних продуктів, які були отримані в банку-партнері програми IQ energy.

Інформація про умови Програми знаходиться на веб-сайті http://www.iqenergy.org.ua/osbb .