Державний бюджет отримав 7,7 мільярда гривень від запорізького великого бізнесу

В першому півріччі запорізький великий бізнес сплатив до Державного бюджету рекордну для себе суму – 7,7 мільярда гривень. Для порівняння – це вдвічі більше, ніж було сплачено за перше півріччя минулого року. Найбільша частка в надходженнях до бюджету прийшлася на податок на прибуток підприємств. За перше півріччя поточного року підприємства сплатили його понад 3,3 мільярда гривень, що в тричі перевищує показники перших шести місяців минулого року.

Крім того, значно збільшені надходження і від податку на додану вартість. Так, якщо в січні — червні минулого року було сплачено півтора мільярда ПДВ, то в цьому році — вже майже 2,6 мільярда гривень. Так само, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшились надходження і від акцизного податку. За шість місяців поточного року вони склали майже 853 мільйона гривень.

Взагалі ж у першому півріччі поточного року Зведений бюджет від запорізького великого бізнесу отримав понад 8,8 мільярда гривень, що на 4 мільярда перевершило минулорічні надходження.