Запоріжжя отримало 950 мільйонів гривень від великого бізнесу

З початку року великий бізнес, представники якого обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу великих платників податків ДФС, сплатив у місцевий бюджет майже 950 мільйонів гривень. Як повідомили в управлінні, це на 235 мільйонів гривень більше, ніж місто Запоріжжя отримало за аналогічний період минулого року. До речі, в травні місцевий бюджет отримав понад 276 мільйонів, що також на третину більше минулорічного травня.

Як і в минулі податкові періоди, найбільш результативним, з точки зору надходжень, для місцевого бюджету залишається податок на доходи фізичних осіб. За п’ять місяців бюджет отримав майже 583 мільйона гривень цього податку. Приблизно однаково: 153 та 154 мільйона гривень великий бізнес сплатив податку на прибуток підприємств та плати за землю відповідно. Так само, майже на одному рівні – 14,3 мільйона та 15,5 мільйона гривень місто отримало від акцизного податку та рентної плати за cпецводокористування. Окремо зауважимо, що з початку року було сплачено 22 мільйона гривень екологічного податку.

Взагалі можна з впевненістю стверджувати, що великі підприємства, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу, набирають обертів, а це належним чином відображається на наповненні місцевого бюджету та врешті на добробуті городян.