У Запорізькому управлінні Офісу відбувся практичний податковий семінар для молоді

Серед головних завдань та пріоритетів Державної фіскальної служби України важливе місце посідає виховання податкової культури у майбутніх платників податків. Сумлінне ставлення до сплати податків слід виховувати зі школи та вищого навчального закладу, переконані у Запорізькому управлінні Офісу великих платників податків ДФС. Ось і сьогодні, в будівлі Запорізького управління радо зустрічали студентство. Майбутні економісти, фінансисти, бухгалтери коледжу і Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій завітали до Запорізького управління з тим, що б взяти участь в практичному податковому семінарі.

Під час заходу керівник управління Роман Афонов розповів про значення податків в розвитку країни, специфіку роботи контролюючих органів, які обслуговують виключно великих платників податків, та про престижність і значущість професії податківця.

Приємно відзначити, що сучасних студентів не влаштовує роль мовчазних слухачів лекцій, вони прагнуть знань та беруть найактивнішу участь у обговоренні будь-якої теми, ставлять безліч питань щодо податкової системи країни та мають свої «рецепти лікування» економіки.

Такі заходи, крім реалізації освітницьких завдань, надають можливість сьогоднішнім студентам стати по-перше, податково освіченими людьми, а по-друге, впевнено визнач