Суд відмовився зняти арешт з акцій «Укртелекому»

Господарський суд Києва відмовив Фонду державного майна у клопотанні про зняття арешту з 92,8% акцій ПАТ «Укртелеком», що належить бізнесменові Рінату Ахметову. Таке рішення суд ухвалив 26 квітня цього року, передає Depo.ua.

Судді пояснили, що не можуть задовольнити позов ФДМ, оскільки арешт зазначених активів є заходом забезпечення іншого позову – державного «Укрэкисмбанка» до ТОВ «ЕСУ» (колишній власник акцій «Укртелекому», кінцевий бенефіціар якого також Рінат Ахметов) про стягнення заборгованості за кредитом.

«Законодавство не передбачає такого способу захисту порушеного права, як подання окремого позову про скасування заходів забезпечення позову, накладеного судом в іншій справі», — йдеться в рішенні Господарського суду столиці.

Нагадаємо, що 27 грудня окружний суд Нікосії ухвалив замороження активів Ахметова на суму $820 млн у справі Укртелекому. При цьому в СКМ заявили, що оскаржать рішення кіпрського суду.

Високий суд Лондона відмовив компанії з групи СКМ Ріната Ахметова в новому розгляді програної справи щодо продажу «Укртелекому».

Джерело: Depo.ua