Трикратне збільшення податку на прибуток в поточному році за результатами діяльності великого бізнесу

Найсильнішим аргументом в будь-якому дослідженні вважаються статистичні дані. Якщо говорити про рівень платежів до Державного бюджету, що забезпечені підприємствами, які знаходяться на обслуговуванні в Запорізькому управлінні Офісу великих платників податків ДФС, то він ілюструє позитивні динамічні процеси в розвитку економіки країни.

Як повідомили в Запорізькому управлінні Офісу великих платників податків ДФС, за 4 місяці п.р.  Державний бюджет отримав від великих підприємств майже 4,2 мільярди гривень. Найбільше, а це – понад 39% від загальних надходжень, підприємства сплатили податку на додану вартість – 1,65 мільярда гривень і це майже на 508 мільйонів більше (або на 44,5%), ніж було у 2017 році. Акцизного податку за січень-квітень п.р. було сплачено більш, як 470 млн. гривень, що відповідає рівню надходжень за відповідний період минулого року.

Але особливу увагу привертають показники зі сплати податку на прибуток підприємств. Бюджет отримав в поточному році понад 1,57 мільярда з цього платежу (складає понад 37% від загальних надходжень).

За словами начальника Запорізького управління Романа Афонова, великі підприємства, що обслуговуються в управлінні, продемонстрували 3-кратне (!) збільшення його розміру в порівнянні з відповідним періодом минулого року (328%). Таке перевищення минулорічного показника з податку на прибуток підприємств є безперечним свідченням покращення результатів діяльності та економічно-фінансового стану підприємств.

Серед великих платників, які обслуговуються в Запоріжжі, найбільше податків сплачено: ПАТ «Карлсберг Україна», ВАТ «Запоріжсталь», АТ «Мотор Січ», ТОВ «Лемтранс».