Підприємців Запорізької області запрошують долучитися до конкурсу

Облдержадміністрацією розпочато конкурс серед суб’єктів малого і середнього підприємництва на отримання поворотної фінансової підтримки під реалізацію бізнес-планів. До участі запрошуються підприємства, які здійснюють діяльність у сфері виробництва, сільського господарства та агротуризму на території Запорізької області.

За повідомленням Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, в цьому році для надання фінансової підтримки підприємцям з обласного бюджету виділено 500 тис. грн. Фінансова підтримка надається переможцям конкурсу на платній та зворотній основі, які будуть визначені 31 травня 2018 року. Конкурс проводиться, якщо до участі в ньому подали заявки не менше двох учасників.

Переможці конкурсу визначаються за такими основними критеріями: строк окупності проекту; обсяг прибутку та рентабельність виробництва; кількість додаткових робочих місць; відповідність проекту пріоритетам, визначеним у Стратегії  регіонального розвитку Запорізької області на період до 2020 року, збільшення обсягу виробництва; збільшення обсягу надходжень до бюджету від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів); відсутність простроченої заборгованості за наданими банками або іншими фінансово-кредитними установами кредитами та з виплати заробітної плати.

Суб’єкту підприємницької діяльності, який бажає взяти участь у конкурсі, необхідно підготувати пакет документів та подати його до Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області».

Граничний термін подання документів на участь у конкурсі – 24.05.18 до 17-00

За більш детальною інформацією звертайтесь до Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області:  вул. Незалежної України, буд. 90, офіс 27, Вознесенівський район, м. Запоріжжя, 69057, телефони: (061) 213-04-57, (061) 213-04-62, rfpp.zp@gmail.com.

Джерело: Запорізька ОДА